Rewolucja Matt White 11 – nowa konstrukcja Rockfon

2018-03-29
Na rynku dostępna jest nowa, dyskretna konstrukcja nośna przeznaczona do sufitów o widocznej bądź częściowo ukrytej konstrukcji. Matt White 11 jest kompatybilna ze wszystkimi płytami dźwiękochłonnymi Rockfon. Stwarza możliwość
Nowa konstrukcja Rockfon

Na rynku dostępna jest nowa, dyskretna konstrukcja nośna przeznaczona do sufitów o widocznej bądź częściowo ukrytej konstrukcji. Matt White 11 jest kompatybilna ze wszystkimi płytami dźwiękochłonnymi Rockfon. Stwarza możliwość uzyskania efektu jednolitego, białego sufitu modularnego, zbliżonego wyglądem do sufitów monolitycznych, w przystępnej cenie.
Matt White 11 charakteryzuje się jednostką połysku 2 – zarówno pod kątem 60°, jak i 85° oraz współczynnikiem bieli L 93. Jest najjaśniejszą i najbardziej matową konstrukcją Rockfon.

Zakres produktów Matt White 11
Nowa konstrukcja Rockfon

Obejmuje konstrukcje w systemie T15 oraz T24 włączając profile obwodowe L, jak i W.
Matt White charakteryzuje się najlepszą klasą reakcji na ogień – klasa A1 oraz standardową odpornością na korozje – klasa B. Konstrukcja Matt White 11 jest szybka w montażu oraz demontażu. Daje możliwości łatwego wkomponowania w nią opraw oświetleniowych i innych związanych z sufitem elementów.
Wysoki połysk charakterystyczny dla standardowych konstrukcji metalowych z powłoką malarską był przeszkodą w stworzeniu idealnie jednolitego, białego sufitu modularnego. Dotychczas konstrukcja widoczna bądź częściowo ukryta, mogła przy nieodpowiednim świetle wyglądać na bardziej szarą i różnić się w ten sposób od płyt akustycznych. Charakterystyczny połysk dla malowanych standardowo powierzchni metalowych, powoduje lustrzane odbicie otaczających ścian i elementów wyposażenia wnętrza, co może prowadzić do zaburzenia bieli tego profilu. Biorąc pod uwagę walory estetyczne oraz techniczne, konstrukcja Matt White 11 pozwala wykonać niezwykle elegancki sufit w bardzo przystępnej cenie.

www.rockfon.pl

Poprzedni

POLBRAM - "Otylia" i "Elza" nowoczesne systemy ogrodzeniowe

POLBRAM - "Otylia" i "Elza" nowoczesne systemy ogrodzeniowe
Następny
Firma Lakma - Silikonowy klej do luster

Firma Lakma - Silikonowy klej do luster