Gładź szpachlowa MASTER MASS - natrysk hydrodynamiczny

kwiecień 2011

Korzyści płynące z nowej metody 

Od 2008 r. Master dodatkowo popularyzuje i pomaga wdrażać wykonawcom innowacyjny system nakładania gładzi szpachlowych przy użyciu metody natrysku mechanicznego, hydrodynamicznego. Metoda ta pozwala pokryć duże i małe powierzchnie ścian przeznaczone pod wygładzenie przy użyciu maszyn, które łatwo i szybko można przemieszczać w różnych lokalach, jak i w transporcie samochodem dostawczym pomiędzy inwestycjami (niewielka waga urządzenia). Korzyści płynące z zastosowania metody natrysku hydrodynamicznego polegają głównie na zwiększeniu konkurencyjności dysponujących określonym agregatem firm na rynku usług budowlanych w zakresie szpachlowania, a to poprzez wielokrotne skrócenie czasu pracy i jej niższe koszty za 1 m2 wykonanej powierzchni. Dla przykładu: 2-osobowa ekipa może nałożyć nawet do 600 m2 gotowej gładzi w czasie 8 godzin pracy. Jest to możliwe przy zastosowaniu agregatu hydraulicznego HSS 9000 Airlessco o napędzie elektrycznym 230V. Rozwiązanie to może śmiało konkurować na tych dużych inwestycjach, gdzie do tej pory „królowały” suche gładzie gipsowe nakładane metodą ręczną. Kolejną propozycją jest natrysk gotowej masy szpachlowej MASter Start, przy użyciu agregatu ślimakowego Europro. System ten sprawdza się w miejscach, gdzie potrzebne jest wyrównanie powierzchni ścian i sufitów warstwą o grubości nawet do 6 mm, a następnie nałożenie warstwy finiszowej o grubości do 2 mm.

Szkoła Dobrego Budowania PSB kuźnią przyszłych zysków 

Firma Master wspiera i organizuje działania szkoleniowo-wdrożeniowe w składach PSB poprzez szkolenia wykonywane w zakresie szkoły dobrego budowania wspólnie z partnerem handlowym w zakresie maszyn, firmą Asteco. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Polski w miejscach wykonywania prac (np. na budowie) lub w punktach handlowych kupców akcjonariuszy PSB. Ich uczestnicy – wykonawcy budowlani mają pełną możliwość praktycznego i bezpośredniego zapoznania się z urządzeniami firmy Airles- GŁADŹ SZPACHLOWA MASTER MAS – NATRYSK HYDRODYNAMICZNY Firma Master od 2002 r. jest sprawdzonym i zaufanym dostawcą Grupy PSB – oferujemy gotowe gładzie szpachlowe MASter Mas. sco oraz praktycznymi metodami pracy, w tym samodzielnego użycia tych urządzeń. Master i Asteco szkolą, pokazują i odpowiadają na wszelkie pytania oraz – umożliwiają zakup maszyn. Służymy oczywiście także serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz wsparciem techniczno-merytorycznym na terenie całego kraju. Wielu akcjonariuszy PSB skorzystało już z takich bezpłatnych szkoleń, a w kilkunastu przypadkach po przeprowadzeniu bezpłatnego pokazu bezpośrednio u klienta zapadła decyzja o zakupie urządzenia. W 2010 r., po pokazie natrysku gładzi szpachlowej na obiekcie Hotel Gołębiewski w Karpaczu, pozyskaliśmy na rzecz dostawcy składu budowlanego PSB – AB Mysłakowice, możliwość zaopatrzenia tej budowy w gładzie szpachlowe MASter (wartość sprzedaży gładzi szpachlowych MASter na ten obiekt sięgnęła kwoty ok. 600 tys. zł).

Składy PSB, które nie zapoznały się dotąd z naszą ofertą szkoleniowo-handlową zapraszamy na nasze stoisko MASter oraz maszyn Asteco w trakcie Targów Grupy PSB w Kielcach: 7–8.04.2011.

www.mastermas.com.pl

Poprzedni

Wiosna w CRH Klinkier

Wiosna w CRH Klinkier
Następny
Nowoczesne klapy rewizyjne Alu Standard i Alu Glaz w ofercie BAAZAR

Nowoczesne klapy rewizyjne Alu Standard i Alu Glaz w ofercie BAAZAR