Nowoczesne klapy rewizyjne Alu Standard i Alu Glaz w ofercie BAAZAR

kwiecień 2011

Klapa rewizyjna Alu Standard
Ramka klapy rewizyjnej Alu Standard wykonana jest z profilu aluminiowego, wypełnienie stanowi płyta g-k wklejana. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyszpachlowanie po zamontowaniu zajmuje bardzo mało czasu.
Alu Standard charakteryzuje minimalna waga i łatwy montaż. Proste otwieranie i uchylanie klapy zapewnia łatwy dostęp do np. sieci instalacyjnych, a w szczególności do zaworów, wodomierzy, liczników itp. Po zamontowaniu klapa tworzy równą strukturę ze ścianą, co ułatwia dbałość o estetykę przy wykańczaniu pomieszczeń – w odróżnieniu od dotychczasowych rewizji wykonanych z plastiku czy metalu. Alu Standard znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym w ścianach i sufitach.
Klapa rewizyjna Alu Standard produkowana jest w rozmiarach od 200 x 200 mm do 600 x 600 mm i grubości płyty g-k 12,5 mm, ale pod specjalne zamówienie producent jest w stanie wykonać dowolną wielkość oraz zastosować odpowiednią grubość płyty g-k 15 mm lub 25 mm.

Klapa rewizyjna Alu Glaz
Ramka klapy rewizyjnej Alu Glaz wykonana jest z profilu aluminiowego, wypełnienie stanowi płyta g-k. Taka budowa klapy umożliwia wyklejenie na jej powierzchni płytki ceramicznej, przy zachowaniu łatwego otwierania i uchylania, niezbędnego dla zapewnienia łatwego dostępu do np. sieci instalacyjnych, a w szczególności różnego rodzaju zaworów i wpustów mających zastosowanie w pomieszczeniach takich jak łazienki i toalety. Po zamontowaniu klapa rewizyjna Alu Glaz tworzy równą strukturę ze ścianą obłożoną płytkami ceramicznymi. Walory estetyczne stosowania klap rewizyjnych Alu Glaz sprawiają, że wyroby te przyciągają coraz większą uwagę inwestorów i wykonawców budowlanych zaangażowanych w budownictwie indywidualnym. Klapa rewizyjna Alu Glaz produkowana jest w wymiarach 200 x 250, 250 x 330, 250 x 360, 300 x 300, 250 x 400 mm i grubości płyty 12,5 mm, na specjalne zamówienie producent jest w stanie wykonać dowolną wielkość produktu.

www.baazar.eu

Poprzedni

Gładź szpachlowa MASTER MASS - natrysk hydrodynamiczny

Gładź szpachlowa MASTER MASS - natrysk hydrodynamiczny
Następny
Głęboko penetrujący środek gruntujący GRUNTOP B oraz Posadzka Cementowa STRONG w ofercie firmy INTER-GRĄD

Głęboko penetrujący środek gruntujący GRUNTOP B oraz Posadzka Cementowa STRONG w ofercie firmy INTER-GRĄD