Arbolex-Aqua Stop - nowość marki Izolex

kwiecień 2012

ARBOLEX-AQUA STOP to innowacyjny produkt przeznaczony do stosowania przy każdej pogodzie na podłoża suche jak i mokre. Wypiera wodę. Można stosować w trakcie padającego deszczu. Przylega do podłoża nawet pod wodą! Można stosować w kontakcie ze styropianem, styrodurem oraz innymi materiałami termoizolacyjnymi. Pozostaje plastyczny podczas aplikacji nawet w temperaturach ujemnych. Stosować wyłącznie na zewnątrz budynków.

ARBOLEX-AQUA STOP jest tiksotropową, gotową do użycia, plastyczną masą bitumiczną w postaci pasty, wysoko modyfikowaną kauczukiem syntetycznym SBS. Zawiera najwyższej jakości włókna zbrojące oraz dodatki chemiczne umożliwiające stosowanie jej na mokre podłoża. Powłoka powstała z masy ARBOLEX-AQUA STOP jest wodoodporna, wyjątkowo elastoplastyczna, zdolna do niwelowania nawet znacznych ruchów podłoża. Wykazuje odporność na wpływ warunków atmosferycznych, słabych kwasów i zasad, agresywnych substancji zawartych w opadach atmosferycznych i ziemi.
ARBOLEX-AQUA STOP szczególnie nadaje się do naprawy uszkodzeń i wypełniania ubytków w pokryciach dachowych (załamań, pęknięć, szpar, pęcherzy, przecieków itp.), a także do wykonywania miejscowych uszczelnień hydroizolacji, wykonywania elastoplastycznych bezszwowych powłok hydroizolacyjnych pod ziemią, uszczelnień typu wannowego itp. Uszczelnienia wszelkich przepustów przez konstrukcje budowlane.
ARBOLEX-AQUA STOP należy nakładać przy pomocy szpachli wypełniając uszkodzone lub przeciekające miejsca powłoką o grubości 2 mm do 5 mm. Przy podłożu wilgotnym i mokrym masę należy wcierać celem aktywacji związków chemicznych poprawiających przyczepność. ARBOLEX-AQUA STOP można stosować na wszelkiego rodzaju podłoża, takie jak: bitumiczne, papowe, cementowe, ceramiczne, eternit, onduline, podłoża metalowe z blachy itp.

www.izolex.pl

Poprzedni

Nowa Optima - nowoczesna, ekologiczna farba do ścian i sufitów marki Farby Kabe

Nowa Optima - nowoczesna, ekologiczna farba do ścian i sufitów marki Farby Kabe
Następny
Tynki, farby, zaprawy i preparaty biobójcze marki Satyn

Tynki, farby, zaprawy i preparaty biobójcze marki Satyn