ARKADIA Lwówek Śląski

kwiecień 2012

Firma ARKADIA powstała w 2008 r. po przejęciu od poprzedniego właściciela w Lwówku Ślaskim. Właścicielami firmy są panowie: Tomasz Gluza, Marian Gluza i Zbigniew Janeczko oraz pani Irena Czyż.
Do Grupy PSB przystąpiła ARKADIA w czerwcu 2010 r., uzyskując dzięki temu dostęp do szerokiej gamy asortymentowej materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Kolejny plus obecności w PSB to fakt realizowania zamówień ARKADII w szybszych terminach oraz lepszy kontakt z producentami materiałów budowlanych. ARKADIA działa na obszarze województwa dolnośląskiego, głównie w powiecie lwóweckim. Jest liderem na lokalnym rynku, na którym działają trzy konkurencyjne składy budowlane. ARKADIA zatrudnia na stałe 18 pracowników. Klientami składu są w 60% firmy wykonawcze, w pozostałej części klienci indywidualni.
Firma prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych w oparciu o sklep (340 m²) oraz magazyn (800 m²), które usytuowane są na gruncie o powierzchni ponad 8 tys. m². Dysponuje również samochodami ciężarowymi (4 szt.), samochodami z HDS-em (3 szt.), wózkami widłowymi (2 szt.) oraz samochodem osobowym.

Poprzedni

BO Z nami buduje się łatwiej

BO Z nami buduje się łatwiej
Następny
HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH Dąbrowa Białostocka

HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH Dąbrowa Białostocka