HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH Dąbrowa Białostocka

kwiecień 2012

Firma powstała w 1995 r. w Dąbrowie Białostockiej, podejmując sprzedaż głównie cementu, stali i wapna, następnie rozszerzoną o węgiel i nawozy. Właścicielem firmy jest Radosław Kalinowski.
W 1998 r. powiększono powierzchnię sprzedaży, zarazem firma zaczęła koncentrować się na handlu detalicznym. W 2004 r. HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH otworzyła drugi punkt sprzedaży w Sokółce. Firma oferuje także usługi transportowe i hotelowe w Sokółce. Od 2002 r. prowadzi handel hurtowy paliwami i pierwszą w Sokółce stację kontroli pojazdów. Rok później firma zatrudniła projektanta i nawiązała współpracę w firmami wykonawczymi dla uatrakcyjnienia swojej oferty.
Od września 2010 r. HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH jest członkiem Grupy PSB, dzięki temu uzyskała dostęp do szerszego asortymentu, lepszych cen i ujednoliconych dostaw. Firma zajmuje pierwszą pozycję na lokalnym, powiatowym rynku. Swoją ofertę kieruje głównie do klientów indywidualnych (85% przychodów) i firm wykonawczych (15%). Na stałe zatrudnia 30 osób. Hurtownia prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych w Dąbrowie Białostockiej (centrala) i Sokółce (oddział). Dysponuje magazynami (3000 m²), sklepami (1750 m²), wiatami (510 m²) i placami składowymi (7000 m²), które usytuowane są na gruncie o powierzchni 14500 m². Dysponuje również samochodami ciężarowymi (35 szt.), samochodami z HDS-em (3 szt.), wózkami widłowymi (3 szt.) i samochodami osobowymi (3 szt.).

Poprzedni

ARKADIA Lwówek Śląski

ARKADIA Lwówek Śląski
Następny
SKŁADBUD Środa Śląska

SKŁADBUD Środa Śląska