SKŁADBUD Środa Śląska

kwiecień 2012

Firma SKŁADBUD rozpoczęła działalność w 1995 r. jako spółka cywilna, która została przekształcona w spółkę jawną. Właścicielami firmy z Środy Śląskiej są: Paweł Zakrzewski i Renata Hołowczak. SKŁADBUD z roku na rok powiększał asortyment sprzedaży, zatrudnienie, powierzchnię handlową oraz wdrożono też nowoczesny system komputerowy.
Przed przystąpieniem do Grupy PSB, w 2007 r. asortyment SKŁADBUDU ograniczał się do ciężkich materiałów budowlanych. Po przystąpieniu do Grupy nastąpiło rozszerzenie asortymentu o stolarkę wewnętrzną i zewnętrzną oraz materiały izolacyjne.
W ostatnich latach załoga SKŁADBUDU odczuła zwiększony popyt na artykuły elektryczne, elektronarzędzia oraz artykuły malarskie. Firma zajmuje wiodącą pozycję na lokalnym rynku, powiatu średzkiego w województwie dolnośląskim. SKŁADBUD zatrudnia na stałe 20 osób. Dysponuje samochodami ciężarowymi (2 szt.), samochodami z HDS-em (3 szt.), wózkami widłowymi (2 szt.) oraz samochodami osobowymi (2 szt.).
Oferta SKŁADBUDU kierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, którzy zapewniają firmie aż 90% przychodów oraz do firm wykonawczych (10%).

Poprzedni

HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH Dąbrowa Białostocka

HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH Dąbrowa Białostocka
Następny
Jakich informacji poszukują internauci w serwisach Grupy PSB

Jakich informacji poszukują internauci w serwisach Grupy PSB