XIII Slalom Gigant Grupy PSB

kwiecień 2012

Choć początki Slalomu Giganta PSB sięgają przełomu tysiącleci, niemało osób dobrze pamięta pierwszą imprezę – biesiadę przy ognisku, szusy po narciarskim stoku i uroczystą kolację z tańcami – zorganizowaną zimą 2000 r. przez Beatę Grodzką-Rutkiewicz z myślą o integracji akcjonariuszy-kupców Grupy z Dolnego Śląska.

W gronie tamtych pionierów dorocznych spotkań w Szklarskiej Porębie byli także kupcy reprezentujący inne regiony Polski.I tak jest do dziś. W XIII Slalomie uczestniczyli przedstawiciele rekordowej liczby, bo aż 52 firm należących do akcjonariuszy PSB dosłownie z całego kraju.

I tak jest do dziś. W XIII Slalomie uczestniczyli przedstawiciele rekordowej liczby, bo aż 52 firm należących do akcjonariuszy PSB dosłownie z całego kraju.
Goście zjechali z Augustowa i z Rzeszowa, z Pomorza Zachodniego i z Małopolski. Oczywiście także z regionów bliższych geograficznie. Spośród 270 osób biorących udział w Slalomie, który miał miejsce 10–12 lutego 2012 r., niemal 20 startowało w dorocznych imprezach PSB w Szklarskiej Porębie więcej niż 10 razy!!!

Różne były koleje trzynastu Slalomów Gigantów – a to szalał wiatr, a to było za dużo śniegu, to znowu za mało, co jednak nigdy nie załamało wspaniałej atmosfery spotkań. Za co organizatorzy serdecznie wszystkim uczestnikom dziękują.
XIII Slalom niezłomnie sponsorowany był przez firmę URSA! Uczestnicy tegorocznej imprezy w Szklarskiej Porębie to prawdziwi „twardziele” – pomimo 25-stopniowego mrozu gorąca atmosfera przy ognisku trwała do północy. Ci co byli, wiedzą jak szybko zamarza w tych warunkach coca-cola, „grzane piwo” i ropa w samochodach… całe szczęście, że chroniła nas URSA!

Trzynasty Slalom okazał się szczęśliwy dla:
PODIUM W KATEGORII KOBIETY I MŁODZIEŻ DO 16 LAT
1. Lach Agnieszka – Gama, Wadowice
2. Salamon Iwona – Sagapol, Gliwice
3. Adamik-Citak Małgorzata – Marka, Bochnia
4. Urbanek Katarzyna – Filar, Inowrocław
5. Kużnik Mieczysław – Filar, Inowrocław
6. Kisiel Małgorzata – CB Darłowo
PODIUM W KATEGORII MĘŻCZYŹNI
1. Nalepka Mirosław – Marka, Bochnia
2. Salamon Jacek – Sagapol, Gliwice
3. Zawistowski Dariusz – Kaidar, Zielona Góra
4. Swakoń Wojciech – Artbud, Cieszyn
5. Gliszczyński Michał – Artom, Tomaszów Mazowiecki
6. Banaś Łukasz – BIS BUD, Rzeszów

Poprzedni

Rynek cementu - zmiany, nadzieje, znaki zapytania

Rynek cementu - zmiany, nadzieje, znaki zapytania
Następny
BO Z nami buduje się łatwiej

BO Z nami buduje się łatwiej