Modne podłogi modnej marki firmy Kronopol

czerwiec 2011

W tym roku firma Kronopol oferuje najobszerniejszą na rynku kolekcję podłóg laminowanych. Wyróżnia ją szeroka gama dekorów, niezwykle bogata kolorystyka oraz niepowtarzalne struktury. Podstawowe cechy paneli to wysoka wytrzymałość, brak szkodliwego wpływu na środowisko i zdrowie użytkowników. Panele Kronopol dają niespotykane dotąd możliwości aranżacji nowoczesnych, ekstrawaganckich lub klasycznych, ale zawsze wyjątkowych wnętrz.

Aktualna oferta Kronopol jest bardzo bogata i różnorodna. Obejmuje 15 kolekcji zróżnicowanych pod względem właściwości użytkowych oraz ponad 90 efektownych dekorów różnorodnych wybawień drewna, a także szeroki wybór autentycznych struktur drewna. Znaleźć w niej można zarówno klasyczne dekory, jak i odważne wariacje kolorystyczne przeznaczone do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.

W każdej niemalże kolekcji pojawiają się jasne, inspirowane skandynawską stylistyką, dekory utrzymane w szarych, lekko żółtawych lub beżowych odcieniach. Są one bardzo wdzięcznym produktem wykończeniowym do niewielkich pomieszczeń, ponieważ dają efekt lekkości, delikatności i przestrzenności. Jasne barwy podkreślają piękno podłóg w wybarwieniu Dąb Kameleon oraz Dąb Labrador. Charakterystyczne dla tych dekorów jest połączenie subtelnego rysunku drewna z bardzo jasnymi tonami brązu.

Ciemniejsze dekory są znakomitym tłem zarówno dla masywnego stylowego biurka w eleganckim gabinecie, jak i dla nowoczesnej skórzanej sofy w modnie zaaranżowanym salonie. Dodają one wnętrzom elegancji, a równocześnie potęgują wrażenie ciepła i przytulności. Miłośnicy rustykalnego stylu również znajdą coś dla siebie. Z pewnością spodoba się im dekor Dąb Barbakan z delikatnym zaznaczeniem śladów piły tartacznej na powierzchni, a także Dąb Robusta, który zachwyca naturalnym pięknem podłogi klepkowej.

Bardzo efektownym rozwiązaniem są również dekory utrzymane w szarej kolorystyce, poczynając od jasnoszarego, aż po ciemny antracyt. Zestawienie pięknego usłojenia drewna z melanżem chłodnych, szarych barw nada wnętrzu oryginalny, nowoczesny charakter. Na uwagę zasługują także nowości w ofercie Kronopol: Sosna Cytadela, Dąb Negre oraz Jesion Kaukaski. Bogata kolorystyka różnorodnych wybarwień drewna idzie w parze z innowacyjnymi strukturami, które uderzająco realistycznie i z dbałością o najmniejsze szczegóły odwzorowują naturalną strukturę drewna.

Najnowsze trendy w podłogach laminowanych to dążenie do niemal doskonałej imitacji natury i wiernego, trójwymiarowego oddania faktury drewna. Najnowszą innowacją firmy Kronopol jest tzw. struktura synchroniczna, w której wszystkie wgłębienia na powierzchni paneli idealnie nakładają się na rysunek słojów danego dekoru. Dzięki temu podłoga sprawia wrażenie autentyczności i prawdziwego drewna pod stopami. Godne polecenia są dwie kolekcje paneli ze strukturą synchroniczną – Helio i Luna – zachwycające bogatą kolorystyką i efektownym wyglądem. Obszerna i różnorodna oferta produktowa podkreśla mocną pozycję firmy Kronopol w branży podłóg. Panele Kronopol wyznaczają trendy nie tylko w zakresie wzornictwa, ale także funkcjonalności. Zapewniają komfort użytkowania i estetyczny wygląd podłogi na wiele lat.

www.kronopol.pl

Poprzedni

Systemy rynnowe Gamrat Magnat i podsufitki

Systemy rynnowe Gamrat Magnat i podsufitki
Następny
Oferta Monier rozkwita na wiosnę

Oferta Monier rozkwita na wiosnę