Wszystko, czego drewno potrzebuje marki Sadolin

czerwiec 2011

Sadolin to marka z kilkusetletnim doświadczeniem, a jej początki sięgają 1777 r., kiedy to w Danii uruchomiono pierwszą fabrykę barwników do drewna. Od tamtej pory, aż po dzień dzisiejszy, misją marki Sadolin jest dostarczanie najwyższej jakości profesjonalnych środków ochrony i dekoracji drewna. Wysoka skuteczność proponowanych rozwiązań to efekt zastosowania innowacyjnych technologii produkcji, doboru najlepszej jakości surowców oraz nieustannego testowania, w różnych warunkach, każdego produktu marki Sadolin.

W 2011 r. marka Sadolin na całym świecie otrzymała nowe logo, którego nowoczesny projekt podkreśla niezrównane właściwości ochronne każdego produktu. Poza logotypem nowe oblicze otrzymały opakowania wszystkich produktów. Nowa szata graficzna charakteryzuje się bardzo czytelnym kodem kolorystycznym, który znacznie ułatwia identyfikację produktów na półce, oraz intuicyjnymi oznaczeniami najważniejszych cech, szczegółowych właściwości i zastosowań każdego z nich. Wszystko to sprawia, że właściwy wybór staje się prosty. Najważniejsze zmiany dotyczą jednak oferty, która wzbogaciła się o nowe produkty:

Sadolin Tinova 12 lat (supertrwała lakierobejca impregnująca)

Sadolin Tinova to najwyższej klasy lakierobejca impregnująca, przeznaczona do zabezpieczania fasad oraz domów drewnianych. Zapewnia aż do 12 lat ochrony drewna. Swoją wyjątkową trwałość zawdzięcza specjalnej, opatentowanej formule, wykorzystującej innowacyjną technologię Advanced Hybrid Technology™, która bazuje na unikalnej i komplementarnej interakcji dwóch wysokiej jakości żywic o różnej wielkości molekularnej. Pierwsza żywica głęboko wnika w drewno zabezpieczając je od środka i wzmacniając jego strukturę. Druga tworzy na powierzchni drewna wysoce odporną powłokę lakierową, która zabezpiecza drewno przed szkodliwym działaniem wody oraz promieniowania UV. Dzięki temu drewno jest gruntownie i trwale zabezpieczone. Wydajność: do 15 m2/L (drewno miękkie heblowane), do 20 m2/L (drewno twarde heblowane). Produkt dostępny w 6 kolorach. Wykończenie: półpołysk

Sadolin Hardwood Oil (olej ochronno-dekoracyjny)

Sadolin Hardwood Oil to wysokiej jakości olej, przeznaczony do zabezpieczania zewnętrznych powierzchni drewnianych, wykonanych z egzotycznych gatunków drewna. Dzięki nowoczesnej formule, głęboko wnika w drewno, zapewniając mu pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Podkreśla naturalne piękno drewna. Wydajność: do 14 m2/L (drewno miękkie heblowane), do 18 m2/L (drewno twarde heblowane). Produkt dostępny w 2 kolorach. Wykończenie: mat

Sadolin Superdeck (olej do tarasów)

Sadolin Superdeck to nowoczesny olej o dużej zawartości żywic, przeznaczony do konserwacji tarasów drewnianych oraz innych powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki nowoczesnej formule, głęboko wnika w drewno, zapewniając mu pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Podkreśla naturalne piękno drewna. Wydajność: do 14 m2/L (drewno miękkie heblowane), do 18 m2/L (drewno twarde heblowane).

www.sadolin.pl

Poprzedni

Budmat - masz prawo do jakości

Budmat - masz prawo do jakości
Następny
System ociepleń stropów Alpol Strop WM z natryskowymi powłokami dekoracyjnymi firmy Alpol

System ociepleń stropów Alpol Strop WM z natryskowymi powłokami dekoracyjnymi firmy Alpol