Classen poleca okleiny skrzydeł drzwiowych wewnętrznych w najjaśniejszych barwach

czerwiec 2012

Biel. Synonim elegancji i ponadczasowości. Zawsze modna. Podobnie jak klasyczna biała koszula, drzwi w najjaśniejszych barwach stale królują na salonach. Po zimie, mrozach i szarościach przyszedł czas na eksplozję wiosennych kolorów, nie tylko we wnętrzach. Aby wyeksponować barwne elementy, a pomieszczeniom dodać lekkości i świeżości, Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, prezentuje białe wewnętrzne skrzydła drzwiowe.

Według słownikowej definicji, biel jest najjaśniejszą z barw. Niektórzy twierdzą jednak, że bieli nie można nazywać kolorem. Oba te podejścia pokazują, że barwa ta zawsze była, jest i zapewne będzie przedmiotem kontrowersji, a jej popularność – nie tylko w branży odzieżowej – stale rośnie. Biel, ale też inne jasne dekory skrzydeł drzwiowych: akacja jasna, dąb bielony cieszą się tej wiosny wyjątkową popularnością. Nieodłącznie kojarzą się z czystością, świeżością i porządkiem, a dodatkowo mają bardzo duży potencjał aranżacyjny. Za pomocą barw można optycznie powiększać lub pomniejszać przestrzeń, podkreślać walory i ukrywać ewentualne defekty. W ofercie firmy Classen znaleźć można liczne modele wewnętrznych skrzydeł drzwiowych w szerokiej palecie jasnych barw: zaod śnieżnobiałego, przez lekką szarość, aż po delikatnie beżowy.
Białe drzwi występują m.in. w najnowszych kolekcjach Asteria B i Discovery B. Ich charakterystycznymi elementami są poprzeczne listwy aluminiowe rozmieszczone – w zależności od modelu – równomiernie na całej powierzchni drzwi lub w poszczególnych częściach, a także bezpieczne szyby mleczne oraz wzmocniony profil przylgi Hard Edge B.
Skrzydła drzwiowe w dekorze białym dostępne są także w kolekcjach Ksantos i Classic z grupy Basic, a także w kolekcjach Tetyda, Natura HR, Modena 4 i Leda. Zwolennikom jasnych odcieni, ale też tym, którzy kochają nowoczesne rozwiązania, polecamy tę barwę magiczną w aranżacjach.
Biel wycisza i relaksuje. Jest też świetnym komponentem dla kolorowych dodatków. Biel można też łatwo przełamać lub zaakcentować innymi kolorami, co stanowi dobre rozwiązanie dla osób lubiących zmiany.

www.classen.com.pl

Poprzedni

Bolix HD Odkryciem Roku 2012

Bolix HD Odkryciem Roku 2012
Następny
OPTILATEX – farba lateksowa do ścian i sufitów NOWOŚĆ Farby Kabe

OPTILATEX – farba lateksowa do ścian i sufitów NOWOŚĆ Farby Kabe