Nowości w ofercie POL-SKONE

czerwiec 2012

Już od ponad 21 lat firma POL-SKONE obserwuje tendencje rynkowe i w oparciu o wiodące trendy stale przygotowuje świeże propozycje wzornicze oraz technologiczne. W tym roku w ofercie firmy pojawiły się nowe kolekcje drzwi wewnętrznych, nowe modele okien, a także nowy wzór drzwi zewnętrznych.


Kolekcja ASTRO
– pobudzająca wyobraźnię, nowa kolekcja drzwi wewnętrznych ASTRO została stworzona z myślą o wyszukanych i śmiałych aranżacjach. Dwie linie wzornicze ASTRO i ASTRO LUX swój nowoczesny i unikalny wygląd zawdzięczają bogatej palecie zdobień w postaci pionowych i poziomych ryflowań.

Pełna koloru seria ASTRO efektownie podkreśli wnętrze wypełnione zdecydowaną barwą. W klasycznych aranżach pokryte fornirem drzwi wewnętrzne z serii ASTRO LUX zwrócą uwagę swoją elegancją.

Kolekcja ARCO
– nowa linia ARCO, w skład której wchodzi 8 modeli łączących nowoczesną estetykę z solidnością wykonania, to doskonała propozycja do wnętrz projektowanych w rozmaitych stylach.

Nowe propozycje wyróżniają się charakterystycznym układem paneli i przeszkleń o różnych szerokościach. Drzwi ARCO są dostępne w aż 7 wersjach kolorystycznych z kolekcji ECO TOP oraz 4 tonacjach z palety GRAVISTONE.

Okno skrzynkowe
– to propozycja łącząca w sobie tradycyjny wygląd z optymalnymi parametrami użytkowymi. Nowoczesna konstrukcja została wykonana w technologii okna jednoramowego z drewna sosnowego klejonego warstwowo, co zadecydowało o jeszcze lepszej sztywności, stabilności i właściwościach cieplnych – współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego wynosi Uw=1,1 W/m2K wg EN 674.

Okno STEPS
– W nowym oknie STEPS wykorzystano walory estetyczne i techniczne drewnianych rozwiązań, wzbogacając je o wykończenie aluminiową okładziną i szklenie strukturalne.

Okno zostało wyposażone w pakiet szybowy z niskoemisyjną, miękkopowłokową szybą STEPS o współczynniku przenikalności cieplnej U=1,0 W/m2K wg EN 674.

Nordic S
– modernistyczny design, solidna konstrukcja i optymalne parametry termoizolacyjne to najważniejsze atuty najnowszego wzoru drzwi NORDIC S. Drzwi zwracają uwagę gładką powierzchnią skrzydła zaakcentowaną ułożonymi liniowo szkleniami w kształcie kwadratów i prostokątów.

Skrzydło o grubości 60 mm wykonano w systemie przylgowym, na bazie drewnianego ramiaka z sosny. Wypełnienie stanowi warstwa termoizolacyjna, która zapewnia doskonałą ochronę termiczną – współczynnik przenikania ciepła dla drzwi referencyjnych wynosi Ud= 1,1 W/m2K.

Poprzedni

Podłogi laminowane Kronopol – od wielu lat budowlana marka roku w Polsce

Podłogi laminowane Kronopol – od wielu lat budowlana marka roku w Polsce
Następny
Bolix HD Odkryciem Roku 2012

Bolix HD Odkryciem Roku 2012