Razem ogrodzimy świat

czerwiec 2012

Razem ogrodzimy świat

Firma Atex z siedzibą w Pułtusku od 1990 r. zajmuje się produkcją bram i ogrodzeń. Tajemnica sukcesu Atex to nieustanne dążenie do perfekcji, podnoszenie kwalifikacji pracowników, inwestycje w nowoczesne technologie. Firma szanuje wymagania klienta, główną dewizą naszego działania jest jakość. Realizacja tej dewizy jest możliwa dzięki współpracy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami wyrobów najwyższej jakości obejmującej wszystkie etapy produkcji. Łącząc te wszystkie elementy dajemy naszym klientom dobry produkt za rozsądną cenę.

Nowości 2012

Malowanie proszkowe:

Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu uruchomiliśmy nowoczesną malarnię proszkową. Systemy ogrodzeniowe znajdujące się w naszej ofercie malowane są farbą proszkową (poliestrowym lakierem proszkowym nakładanym metodą elektrostatyczną). Bardzo ważnym etapem produkcyjnym wpływającym na trwałość powłoki malarskiej jest przygotowanie powierzchni stali do malowania, dlatego stosujemy obróbkę strumieniowo-ścierną, dzięki której uzyskujemy najwyższy stopień przyczepności powłok malarskich do podłoża.

Automatyka do bram: Wprowadziliśmy do naszej oferty automaty do bram dwuskrzydłowych i przesuwnych. Oferowane przez nas automaty są produkowane przez renomowaną firmę Came. Dzięki wysokiemu poziomowi skuteczności i bezpieczeństwa proponowane przez Atex napędy znajdują zastosowanie zarówno na prywatnych posesjach, jak również osiedlach.

Atestowane rusztowanie warszawskie: Rusztowania typu „Warszawskiego” od dziesiątek lat cieszą się niesłabnącą popularnością dzięki swojej prostocie i uniwersalności, znajdując zastosowanie w całym budownictwie. Rusztowania typu „Warszawskiego” produkowane przez Atex posiadają Certyfikat Próby Wytrzymałościowej niemieckiego laboratorium TUV Rheinland Polska. Produkowane przez nas rusztowania przeszły badania zgodne z Polską normą PN-EN 1004:2005. Certyfikat, którym są objęte jest zgodny z systemem certyfikacji 5 wg PKN-ISO/IEC Guide 67:2007 i programem Certyfikacji PCWU. Montaż kolumny rusztowań zgodny z DTR (Deklaracja Techniczno-Ruchowa) zapewnia stworzenie bezpiecznego i wygodnego stanowiska wykonywania wszelkich prac remontowo-budowlanych.

www.atex.net.pl

Poprzedni

Systemowe rozwiązania w otoczeniu domu - Ogrodzenia stalowe jako element posesji

Systemowe rozwiązania w otoczeniu domu - Ogrodzenia stalowe jako element posesji
Następny
Finalny efekt Cekolem

Finalny efekt Cekolem