Nicolo 12b – nowość w ofercie drzwi stalowo-drewnianych

sierpień 2017
KR CENTER
KR-CENTER - drzwi stalowo-drewnianych
KR-CENTER - drzwi stalowo-drewnianych

Nicolo 12b to drzwi zewnętrzne, stalowo- drewniane produkowane przez firmę KR CENTER, łączące nowoczesny wygląd i wysoką jakość wykonania.
Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną, nie są podatne na przemarzanie, a ich konstrukcja zapobiega osadzaniu się wilgoci we wnętrzu. Skrzydło jest przy tym odporne na wypaczanie.
Model Nicolo 12b stylistyką wpisuje się w nowoczesne domy. Proste tłoczenia na skrzydle, długa szyba oraz ramka ze stali nierdzewnej podkreślają minimalizm współczesnego budownictwa.
Skrzydło drzwi Nicolo 12b ma aż 68 mm grubości i wykonane jest z blachy ocynkowanej ogniowo. Jego wnętrze wypełnione jest materiałem termoizolacyjnym. Na jego obwodzie znajduje się rama z drewna klejonego warstwowo, co gwarantuje stabilność na długie lata. Ościeżnica wykonana jest z drewna, dzięki czemu zapewniona zostaje właściwa cyrkulacja powietrza.
Producent modelu, firma KR CENTER, dołącza do niego bogate wyposażenie. W cenie modelu znajduje się nie tylko ościeżnica, ale też komplet wysokiej jakości akcesoriów: uszczelki, 3 bolce antywyważeniowe oraz trwały próg aluminiowy z drewnianą wkładką.
Model może zostać w dużym stopniu dostosowany do potrzeb klientów, którzy wybierać mogą nie tylko jeden z trzech kolorów drzwi (orzech, dąb złoty lub antracyt) oraz rodzaj szyby. Wśród dodatkowych akcesoriów są wysokiej jakości okucia, modny od kilku sezonów pochwyt, elektrozaczep i inne praktyczne dodatki. Model można także zamówić w wersji z naświetlami.
Drzwi Nicolo 12b to propozycja dla tych klientów, którzy jakość użytych materiałów oraz wykonania stawiają na pierwszym miejscu, a ponadto cenią możliwość dostosowania drzwi do własnych potrzeb w każdym detalu.

www.disting.pl

Poprzedni

Efektywna sprzedaż Zaplanuj skuteczną przestrzeń sprzedaży i bądź atrakcyjny dla swoich klientów

Efektywna sprzedaż Zaplanuj skuteczną przestrzeń sprzedaży i bądź atrakcyjny dla swoich klientów
Następny
Bezpieczny i z wysokim IQ

Bezpieczny i z wysokim IQ