Capital - eleganckie i energooszczędne okna Stolbud Włoszczowa

sierpień 2011

Jasny i ciepły dom to marzenie każdego z nas. Teraz możemy je spełnić, bo zastosowanie dużych okien nie musi wiązać się z narażaniem domowego budżetu na wysokie koszty ogrzewania. Dzięki energooszczędnym eleganckim oknom Capital firmy Stolbud Włoszczowa z certyfikatem na Znak Jakości Cieplnej CQ ITB możemy znacząco zmniejszyć straty cieplne w naszym domu.

Nowoczesna technologia i perfekcyjne wykonanie

Wybierając stolarkę okienną kierujemy się, obok względów estetycznych, także praktycznymi.
Bardzo istotne zatem są parametry techniczne okien. Ramy okienne Capital wyróżniają się stabilną konstrukcją, jedną z najgrubszych na rynku (92 mm), która pozwala na użycie szyb o wysokim współczynniku izolacyjności termicznej oraz akustycznej.
Ogromną zaletą tych drewnianych okien jest ich energooszczędność – przy zastosowaniu zestawów szybowych Ug=0,5 (W/m2K) możemy uzyskać współczynnik izolacji termicznej Uw już do 0,68 (W/m2K). Możliwość zamontowania antywłamaniowych zestawów szybowych oraz okuć przeciwwyważeniowych czyni stolarkę okienną Capital także bezpieczną.

Bogactwo kolorów i kształtów

Okna Capital są wykonanywane z wyselekcjonowanego drewna sosny, dębu lub meranti. Drewno jest impregnowane oraz trzykrotnie lakierowane farbami kryjącymi lub transparentnymi. Szeroka paleta dostępnych odcieni pozwoli dopasować okna Capital zarówno do stylistyki wnętrz, jak i elewacji budynku. Ramy okienne mogą być pokryte transparentną powłoką lazurową lub kolorem z palety RAL. Farba typu lazur nadaje drewnu ciepłą, nasyconą barwę, nie zakrywając jego naturalnej faktury.

www.stolbud.pl

Poprzedni

Drzwi stalowe zewnętrzne marki Sputnik

Drzwi stalowe zewnętrzne marki Sputnik
Następny
Selena dla budownictwa - wysoka jakość na szerokim rynku

Selena dla budownictwa - wysoka jakość na szerokim rynku