Do zbrojenia wylewek - siatka z włókna szklanego marki AKE

sierpień 2011

W ostatnim czasie asortyment firmy AKE poszerzył się o siatkę z włókna szklanego, służącą do zbrojenia wylewek. Produkt ten zastępuje dotychczas stosowane maty metalowe, eliminując większość niedogodności związanych z ich stosowaniem.

Jest to doskonały materiał zbrojący, do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wysoka wytrzymałość mechaniczna gwarantuje utrzymanie wyższych parametrów wytrzymałościowych, niż przy aplikacji siatki stalowej.

Ze względu na konfekcjonowanie siatki w rolkach, jest ona łatwa w transporcie, zarówno do odbiorcy, jak i już na terenie budowy. Rolki są również zdecydowanie łatwiejsze do składowania. Oprócz prostoty transportu i składowania, siatka jest także prosta w aplikacji. Nie wymaga używania narzędzi – oprócz noża – i może być stosowana na wszystkie materiały izolacyjne. Zastosowanie włókna szklanego powoduje, że materiał ten nie koroduje i nie wchodzi w reakcje z chemią budowlaną. Niska masa siatki ma wpływ na zmniejszenie obciążenia stropów. Wmontowanie tej siatki zmniejsza końcowy koszt wykonania wylewek.

Parametry oferowanej siatki: gramatura – 145 g/m2, oczka – 4 x 4 cm, szerokość – 100 cm, długość rolki – 50 m, siła zrywająca 30 kN. m–1.

www.ake.com.pl

Poprzedni

Sokółka okna i drzwi - naturalnie drewniane

Sokółka okna i drzwi - naturalnie drewniane
Następny
Pasy bezpieczeństwa dla elewacji firmy Bolix

Pasy bezpieczeństwa dla elewacji firmy Bolix