Kolekcje Versal i Elegante w ofercie firmy Polocolorit

sierpień 2011

Polcolorit S.A. z siedzibą w Piechowicach (dolnośląskie) należy do najstarszych prywatnych firm produkujących płytki ceramiczne w Polsce. Przedsiębiorstwo powstało w 1984 r. i od tego czasu nieprzerwanie się rozwija poszerzając produkowany asortyment i sukcesywnie unowocześniając park maszynowy.

W 2004 r. firma została przekształcona w spółkę akcyjną i zadebiutowała na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych. Ceramika Marconi sp. z o.o. swoją działalność zainaugurowała w czerwcu 2006 r. Zakład Ceramika Marconi jest bardzo nowoczesny – tak pod względem rozwiązań architektonicznych, jak i technologicznych. 2 stycznia 2009 r. nastąpiło połączenie Ceramiki Polcolorit S.A. oraz Ceramiki Marconi sp. z o.o. Od tego dnia obie firmy funkcjonują jako Spółka Akcyjna Polcolorit. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów w pierwszej połowie roku Polcolorit wprowadził do sprzedaży 15 nowych bardzo ciekawych kolekcji, które można zobaczyć w katalogu 2011. KOLEKCJE VERSAL I ELEGANTE W OFERCIE FIRMY POLCOLORIT


Polcolorit S.A. szczególnie poleca dwie nowe serie płytek ceramicznych: Versal i Elegante. Dobrze dobrana kolorystyka i modne wzory pozwalają na wykorzystanie płytek we wnętrzach o różnym charakterze.

Versal to bogata kolekcja o nowoczesnej stylistyce, dostępna w 4 wersjach kolorystycznych. Dekor w wersji 4 i 6 elementowej, podkreśla ekskluzywny charakter kolekcji. Format: 300 x 600 mm.
Kolory: beige, bianko, marrone, grafit. Uzupełnieniem kolekcji są dekory, listwy oraz płytka podłogowa.

Delikatna kolorystyka kolekcji Elegante, dobrze zestawiona z dekorami o subtelnym kwiatowym wzorze, umożliwia projektowanie ciepłych i jasnych wnętrz. Format: 300 x 600 mm. Kolory: beige jasne i ciemne. Uzupełnieniem kolekcji są dekory, listwy oraz płytka podłogowa.

www.polcolorit.pl

Poprzedni

Solidna oferta drzwi od Invado

Solidna oferta drzwi od Invado
Następny
Drzwi stalowe zewnętrzne marki Sputnik

Drzwi stalowe zewnętrzne marki Sputnik