Sempre w nowej odsłonie firmy Pol-Skone

sierpień 2011

Wieloletnie doświadczenie i wyznaczanie trendów w produkcji drzwi to powód do dumy ale równieżzobowiązanie do nieustającej pracy. Firma Pol-Skone jak co roku wykracza poza wymagania i oczekiwania klientów wprowadzając do swojej oferty nowatorskie technologie i wzory skrzydeł drzwiowych oraz bogatą kolorystykę. Niektóre nazwy choć częściowo mogą wydać się znajome to w tegorocznej kolekcji przynoszą nową jakość…

SEMPRE – w 2010 r. była to najchętniej kupowana kolekcja. Minimalizm i prostota formy w bardzo atrakcyjnej cenie to tylko dwa z naprawdę wielu atutów tej linii. W roku bieżącym rozszerzona została kolorystyka Silkstone o sześć nowych barw. Największym hitem wśród nich jest okleinastylizowana na drewno starzone z charakterystycznymi śladami „mozolnej pracy korników”. Efekt ten jest widoczny na kolorach o nieprzypadkowych nazwach: orzech antyczny i kasztan antyczny. Warto też wspomnieć o innym nowym kolorze – antracyt Royal o niezwykle uniwersalnej barwie, która jest połączeniem brązu z grafitem. Dzięki temu doskonale łączy się z innymi barwami, zarówno tymi w chłodnej tonacji jak i ciepłej.

SEMPRE LUX – kolekcja obecnie została wzbogacona o kilkanaście nowych modeli. Stanowi ją szeroka gama innowacyjnych a zarazem prostych w formie modeli skrzydeł wewnątrzlokalowych. Kolorystyka SEMPRE LUX to bogata paleta barw natury od jasnego dębu po ciemny orzech, z charakterystyczną dla fornirów przestrzenną strukturą drewna. W zależności od gustu możemy wybrać chłodną elegancję grafitu, ciepłe kawowe brązy lub nieprzemijający szyk w kolorze nero. Dzięki ponadczasowej formie drzwi z kolekcji SEMPRE LUX doskonale wpisują się w różne style wnętrz.

SEMPRE ALU – czyli najpiękniejsze połączenie drewna, szkła i aluminium. Kolorystykę stanowią m.in. jasne odcienie dębu, ciemne brązy wenge a nawet szarości widoczne na sośnie sepii. W kolekcji tej nie zabrakło również kolorystyki Silkstone z nowymi, wyjątkowymi kolorami. Elementem wyróżniającym są dekoracyjne aluminiowe listwy, które doskonale akcentują nowoczesny charakter Sempre Alu.

SEMPRE VERSE – w tej kolekcji w roli głównej występuje włoskie szklenie o bardzo ciekawych wzorach z różnym stopniem przezroczystości. Włoska stylistyka zwraca uwagę oryginalnością i dbałością o każdy detal. Drzwi z dużą powierzchnią szkła pozwalają przemycać do sąsiednich pomieszczeń łagodne światło i sprawiają wrażenie otwartej przestrzeni. Dzielą ją, ale jednocześnie zachowują integralną formę wnętrza. Dostępne w okleinie naturalnej jak również w kolorystyce Lamistone i Silkstone. Sempre Verse – włoska sztuka w polskim wydaniu.

SEMPRE FIORI – z wyjątkowym florystycznym dekorem inspirowanym stylami z poprzednich epok. Niezależnie czy odnajdą w nim Państwo wpływy baroku czy sztuki mauretańskiej dekor ten naprawdę robi wrażenie. Stylistyka drzwi – dla kontrastu – utrzymana w minimalistycznej formie. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o eklektyczny charakterze. Sempre Fiori to fuzja klasykiz nowoczesnością.SEMPRE INSERTO to kolejna nowa propozycja na 2011 r., synonim wytwornego piękna. Drzwi z płyciny fornirowanej z oryginalnym ryflowanym panelem. Kolorystykę stanowi szlachetna gama brązów od jasnego do hebanowego – to propozycja dla naprawdę wymagających klientów. Takie drzwi to prawdziwa „nobilitacja” dla domu.
Firma Pol-Skone nieprzerwanie od 1990 r. wyznacza trendy rynkowe oraz zaskakuje klientów niepowtarzalnością, oryginalnością oraz świeżością wzorów. Nowa kolekcja z pewnością pobudzi wyobraźnię i przyniesie wiele satysfakcji w projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Wysoka jakość, elegancja oraz estetyka wykonania produktów sprawia, że marka i logo Pol-Skone są identyfikowane z produktami o najwyższej jakości.

www.pol-skone.eu

Poprzedni

Jak wybrać skrzydło drzwiowe? - radzi Masonite

Jak wybrać skrzydło drzwiowe? - radzi Masonite
Następny
Sokółka okna i drzwi - naturalnie drewniane

Sokółka okna i drzwi - naturalnie drewniane