Sokółka okna i drzwi - naturalnie drewniane

sierpień 2011

Jedną z najważniejszych zalet okien drewnianych, poza walorami estetycznymi, jest ich wysoka energooszczędność. Jeżeli więc zależy nam na znacznym obniżeniu rachunków za ogrzewanie, a także przykładamy uwagę do kwestii ekologicznych, powinniśmy w swoim domu zamontować okna z naturalnego surowca. Z pewnością zapewnią one większą termoizolacyjność niż okna wykonane z PVC czy z aluminium.

Naturalnie energooszczędne

Jednym z produktów o najwyższej energooszczędności na rynku jest linia okien Elite 92. Dostępne są one w dwóch wersjach – drewnianej, a także ze specjalną nakładką aluminiową. Nakładka, zamontowana na zewnętrznej stronie ramy, chroni przed wpływem czynników atmosferycznych i uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki czemu okno zachowuje niezmienny wygląd i długowieczność. Innymi słowy Elite 92 ALU łączy w sobie odporność i wytrzymałość aluminium z naturalnością i energooszczędnością drewna.

Naturalnie nagradzane

Potwierdzeniem parametrów technicznych jak również jakości oferowanych produktów są liczne nagrody i wyróżnienia. W ostatnim czasie firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. została nagrodzona w 4 kategoriach konkursu „VIP – Najlepsze Okna i Drzwi”. Organizatorzy projektu poprzez konkurs rekomendują firmy, które pozytywnie wyróżniają się na tle branży, produkując zgodnie z normami i oczekiwaniami klientów. Główną kategorią, w której przyznano nagrody, była energooszczędność okien. Jury nagradzało produkty w tej kategorii w dwóch klasach – Premium i Plus. Produkty Sokółka Okna i Drzwi S.A. zostały laureatami w obu klasach: Okno Style 68 nagrodzono jako Okno Drewniane Energia Plus, a okno Elite 92 – jako Okno Drewniane Energia Premium.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. miała swojego przedstawiciela także wśród laureatów innej ciekawej kategorii – Okno Drewniano- -Aluminiowe Ultima. Zwyciężył w tej klasie model Elite 92 Alu ze współczynnikiem przenikalności cieplnej: Uw=0,76 W/m2K. Na życzenie klientów firma może dostarczyć okna z tej serii wyposażone w jeszcze cieplejszy pakiet szybowy, charakteryzujący się parametrem przenikania ciepła Us=0,3 W/m2K – współczynnik Uw całego okna wyniesie wówczas 0,64 W/m2K. Czwartą statuetkę w konkursie VIP firma otrzymała w kategorii Okno Optymalne, czyli produkt posiadający najlepsze parametry techniczne oraz najlepszą cenę na rynku. Laureatem w tym wypadku zostały okna linii Style 68.

Naturalnie dla każdego


Chcąc udostępnić tę wysoką jakość swoim klientom Sokółka Okna i Drzwi S.A. przygotowała wyjątkową ofertę na modele z tej linii. Okna w 25 standardowych rozmiarach, w dwóch wersjach kolorystycznych, wyposażone w pakiet szybowy z ciepłą ramką Termix o współczynniku przenikania ciepła Us=1,1 W/m2K oraz blokadę błędnego położenia klamki w standardzie, oferowane są w specjalnych cenach oraz z dużo krótszym terminem realizacji zamówień. Okna dostępne są w wersji wykończonej w kolorze transparentnym (teak) oraz białym.

www.sokolka.com.pl

Poprzedni

Sempre w nowej odsłonie firmy Pol-Skone

Sempre w nowej odsłonie firmy Pol-Skone
Następny
Do zbrojenia wylewek - siatka z włókna szklanego marki AKE

Do zbrojenia wylewek - siatka z włókna szklanego marki AKE