Solidna oferta drzwi od Invado

sierpień 2011

Invado jest jednym z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej, autorem własnej technologii okleinowania drzwi i laureatem prestiżowych wyróżnień. Firma aktywnie odpowiada na rosnące wymagania klientów, przekazując im produkty nowatorskie, a jednocześnie oparte na solidnej jakości i tradycji.

Drzwi wewnętrzne
Aquarius


Wyprodukowane zostały przy użyciu opatentowanej przez Invado technologii. Jej istotnym elementem jest zaokrąglona krawędź boczna drzwi, na której, w przeciwieństwie do zwykłych technik, nie występuje łączenie dwóch fragmentów okleiny. Znacząco poprawia to estetykę, odporność na odklejanie i uszkodzenia mechaniczne. Kwadratowe przeszklenia, stylizowane na małe okienka, współgrają z naśladującą rysunek drzewa okleiną Enduro. Dzięki innowacyjnej, autorskiej technologii INVADO firma otrzymała prestiżowe certyfikaty od Katedry Klejenia i Uszlachetniania Drewna w Poznaniu oraz Instytutu Technologii Drewna. Invado należy też do grona firm kierujących się w swojej strategii troską o środowisko i dobrą współpracę z lokalną społecznością. Potwierdza to certyfikat FSC, nadany przez niezależną, międzynarodową organizację Forest Stewardship Council. Dzięki zastosowanej technologii Invado, drzwi Aquarius, można czyścić wodą z dodatkiem łagodnego detergentu. Pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych z tradycyjną nutą.

Guardia i Egida

Poza bogatym wyborem drzwi wewnętrznych Invado ma w swojej ofercie także modele techniczne. Guardia EI30 i EI60 to propozycja zarówno do mieszkań, jak i budynków użyteczności publicznej. Przeciwpożarowe i dymoszczelne, posiadają też wysoką izolacyjność akustyczną. W kategorii drzwi zewnętrzne na uwagę zasługuje antywłamaniowa Egida, wyposażona m.in. w trzy wzmocnione zawiasy i ościeżnice drewniane lub metalowe.

www.invado.pl

Poprzedni

Pasy bezpieczeństwa dla elewacji firmy Bolix

Pasy bezpieczeństwa dla elewacji firmy Bolix
Następny
Kolekcje Versal i Elegante w ofercie firmy Polocolorit

Kolekcje Versal i Elegante w ofercie firmy Polocolorit