Płyty wykończeniowe PEBEK Design

październik 2017
PEBEK - Płyty wykończeniowe

PEBEK Design jest producentem wysokoprzetworzonych prefabrykatów betonowych, w tym płyty elewacyjne stanowią jedną z najważniejszych grup asortymentowych.
Płyty elewacyjne PEBEK Design przeznaczone są zarówno do wnętrz jak i na zewnętrzne elewacje klejone bądź wentylowane. Doskonale sprawdzają się także jako element wykończenia modernistycznych ogrodzeń.
Dzięki nowoczesnemu systemowi produkcji (system GRC – metoda z użyciem włókien szklanych) PEBEK Design oferuje cienkościenne okładziny w standardowej grubości 12 mm. Oprócz standardowych wymiarów istniej możliwość wykonania elewacji projektowanych na specjalne zamówienie zarówno płaskich, jak i przestrzennych 3D.
PEBEK Design produkuje płyty elewacyjne w dwóch podstawowych rodzajach nawierzchni (gładkiej i trawertyn) oraz w kolorach białym, popielatym, szarym, ciemnoszarym oraz antracytowym. Inne kolory dostępne są na specjalne zamówienie.

PEBEK - Płyty wykończeniowe

Oprócz niepodważalnych aspektów estetycznych oraz „cienkości”, jedną z głównych cech płyty elewacyjnej PEBEK Design jest jej lekkość połączona z wytrzymałością i łatwością montażu.

ZALETY SYSTEMU GRC

PEBEK - Płyty wykończeniowe
Poprzedni

Zestawy wannowe McAlpine

Zestawy wannowe McAlpine
Następny
AK 520 Gelosil klej żelowy elastyczny do okładzin

AK 520 Gelosil klej żelowy elastyczny do okładzin