Zestawy wannowe McAlpine

październik 2017
McAlpine - Zestawy wannowe

Firma McAlpine powstała w pierwszych latach XX wieku w Glasgow w Szkocji. Od ponad 100 lat wdraża nowe rozwiązania jednocześnie dbając o najwyższą jakość produktów. Asortyment McAlpine trafia na rynek hurtowy, detaliczny (do salonów), a także do producentów pod własnymi markami. Oferta wyrobów McAlpine, obejmuje takie grupy produktów jak: syfony umywalkowe, zlewozmywakowe, akcesoria do umywalek i zlewozmywaków, syfony bidetowe i pisuarowe. Ponadto firma proponuje szeroki asortyment syfonów wannowych, brodzikowych, podłączeń do WC oraz oferuje dozowniki płynów, syfony pralkowe, zawory napowietrzające, wpusty podłogowe, złączki montażowe.

McAlpine - Zestawy wannowe

Zestaw wannowy automatyczny McSlim MP31SSF-CBR
Zestaw wannowy
(automatyczny) z serii McSlim z pokrętłem okrągłym wykonanym z chromowanego mosiądzu. Odejście 40/50 mm. Syfon oferuje możliwość wyczyszczenia przez boczną rewizję. Korek jest okrągły wykonany z mosiądzu pokrytego chromem. Zestaw jest również dostępny w wersji metrowej: MC31SSF-CBR-1M.

McAlpine - Zestawy wannowe

Zestaw wannowy automatyczny McSlim MP31SSF-CBSQ
Zestaw wannowy
(automatyczny) z serii McSlim z pokrętłem kwadratowym wykonanym z chromowanego mosiądzu. Odejście 40/50 mm. Syfon oferuje możliwość wyczyszczenia przez boczną rewizję. Korek jest kwadratowy wykonany z mosiądzu pokrytego chromem. Zestaw jest również dostępny w wersji metrowej: MP31SSF-CBSQ-1M.

www.mcalpine.pl

Poprzedni

IZOBUD - Dachy zielone

IZOBUD - Dachy zielone
Następny
Płyty wykończeniowe PEBEK Design

Płyty wykończeniowe PEBEK Design