Certyfikaty

październik 2011

ANITECH Olsztyn

ANITECH sp. z o.o. została założona w 1994 r. w Olsztynie. Firma zaczynała działalność od sprzedaży farb. Obecnie spółka prowadzi sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Dysponuje szeroką wiedzą i kontaktami. Jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę klientów. ANITECH przystąpił do Grupy PSB w 2006 r. Właściciele, pani Renata Ogulewicz i pan Jerzy Ogulewicz, podkreślają, że dzięki temu firma uzyskała dostęp do informacji technicznych, szkoleń oraz rozszerzyła ofertę handlową: materiałów ściennych, stali, hydroizolacji, termoizolacji, pokryć dachowych, chemii budowlanej, farb, ceramiki.
Spółka działa na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Na stałe zatrudnia 44 osoby. Oferta ANITECHU kierowana jest przede wszystkim do firm wykonawczych, które zapewniają firmie 80% przychodów, gdy klienci indywidualni 20%. Firma prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych w Olsztynie i w Kętrzynie w oparciu o magazyny (1600 m²), sklepy (1100 m²), plac składowy (8000 m²), które usytuowane są na gruncie o powierzchni 16700 m². ANITECH dysponuje samochodami ciężarowymi (7 szt), samochodami z HDSem (3 szt), samochodami osobowymi (8 szt.) oraz wózkami widłowymi (7 szt.).

____________________________________________________

ARTOM Tomaszów Mazowiecki

Przedsiębiorstwo Budowlane ARTOM sp. z o.o. powstało w 1991 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Głównymi udziałowcami spółki są: Tomasz Gliszczyński – prezes, Piotr Pawłowski – wiceprezes. ARTOM rozpoczął działalność od świadczenia usług wykonawczych, a od 1996 r. w celu usprawnienia zakupów i pomniejszenia kosztów zawiązanych z materiałami budowlanymi, prowadzi także handel materiałami. Obecnie spółka specjalizuje się w generalnym wykonawstwie – realizacja lub remonty obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych, montaż sieci i instalacji centralnego ogrzewania, wod.-kan., wentylacji i klimatyzacji. Posiada rozbudowaną bazę sprzętową oraz materiałową, pozwalającą skutecznie prowadzić działalność zarówno na terenie Tomaszowa, jak i w innych rejonach kraju.
ARTOM przystąpił do Grupy PSB w sierpniu 2010 r. Dzięki temu zmieniło się postrzeganie spółki na rynku. Jako akcjonariusz PSB przedsiębiorstwo oferuje materiały budowlane najlepszych, uznanych producentów krajowych i zagranicznych. Na stałe spółka zatrudnia 70 osób. Oferta ARTOMU kierowana jest do firm wykonawczych, które zapewniają spółce 80% przychodów, a klienci indywidualni 20%. Firma prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych w oparciu o magazyn (360 m²), sklep (30 m²), wiatę (170 m²), plac składowy (700 m²), które usytuowane są na gruncie 1556 m².

____________________________________________________

HOGER Lubliniec

Firma HOGER sp. z o.o. w Lublińcu kontynuuje działalność P.P.H. HOGER powstałego w 1989 r. z inicjatywy pana Gerarda Honisza, jej obecnego prezesa. Początkowo była to typowa hurtownia materiałów budowlanych. W latach 1992–2005 produkowała także okna PCV. W 2006 r. spółka rozpoczęła działalność deweloperską, budując w Lublińcu osiedle domków jednorodzinnych. Od 1999 r. HOGER prowadził sprzedaż materiałów budowlanych w nowoczesnym centrum handlowym o powierzchni 2000 m2. Wraz z dynamicznym rozwojem firma przeniosła się do nowego budynku o powierzchni 4000 m2 – tak powstało Centrum Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych. A po modernizacji opuszczonego obiektu w marcu 2009 r. powstała Galeria Handlowa 11-stka. HOGER posiada też cztery zautomatyzowane węzły betoniarskie – w Lublińcu, Smardach Dolnych, Tarnowskich Górach i Radzionkowie oraz urządzenia do produkcji bloczków betonowych.
HOGER przystąpił do Grupy PSB w marcu 2010 r. Dzięki temu firma pozyskała informacje na temat sposobu prowadzenia marketu budowlanego oraz zdobyła nowych dostawców, uczestniczyła też w szkoleniach organizowanych w ramach dofinansowania z UE. Firma działa na terenie województw śląskiego i opolskiego. Na stałe zatrudnia 135 osób. Jej oferta kierowana jest do klientów indywidualnych (70%) i firm wykonawczych (30%). HOGER dysponuje w Lublińcu (centrala i oddział) oraz w Dobrodzieniu magazynami (610 m2), sklepami (4220 m2), wiatami (1000 m2) i placami składowymi (8900 m2), które usytuowane są na gruncie o powierzchni 32 tys. m2.

____________________________________________________

HYDRO-TERM Zduńska Wola

P.P.H. HYDRO-TERM sp. z o.o. rozpoczęło działalność w 1993 r. w Zduńskiej Woli. Spółka od początku działalności prowadziła sprzedaż materiałów budowlanych w Zduńskiej Woli i Piotrkowie Trybunalskim. Po kilku latach poszerzono działalność w Zduńskiej Woli o produkcję betonu towarowego. A w 2010 r. HYDRO-TERM otworzył w Zduńskiej Woli sklep PSB-Mrówka o powierzchni handlowej 1100 m².
W 2000 r. spółka przystąpiła do Grupy PSB, uzyskując dzięki temu dostęp do szerokiej oferty materiałów budowlanych, nowoczesnych metod prowadzenia biznesu oraz możliwość kontaktu z innymi właścicielami podobnych przedsiębiorstw. HYDRO-TERM działa na terenie powiatów Zduńska Wola i Piotrków Trybunalski. Oferta spółki kierowana jest do firm wykonawczych, które zapewniają firmie 70% przychodów, gdy klienci indywidualni 30%. HYDRO-TERM prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych w Zduńskiej Woli (centrala i oddział) oraz w Piotrkowie Trybunalskim (oddział) w oparciu o magazyny (4150 m2), sklep (1100 m2), wiatę (1500 m2) oraz plac składowy (2000 m2), które usytuowane są na gruncie o łącznej powierzchni ponad 17 tys. m2.

____________________________________________________

MATBUD Gliwice

Firma MATBUD założona została w 1992 r. przez obecnego prezesa, Kazimierza Kulę, który systematycznie ją powiększał i unowocześniał, wprowadzając nowe, najwyższe standardy sprzedaży zarówno w obrocie hurtowym jak i detalicznym. Firma dysponuje w obrocie handlowym wszelkimi udogodnieniami ułatwiającymi współpracę, m.in. upusty cenowe, płatności przelewem, kartami płatniczymi, raty 0%, doradztwo handlowo-techniczne i architektoniczne oraz własny transport, a ostatnio z powodzeniem uruchomiono sprzedaż internetową www.sklep.matbud.pl W lipcu 2010 r. MATBUD został akcjonariuszem Grupy PSB. Po przystąpieniu do Grupy firma rozszerzyła swój asortyment. Wizualizacja MATBUD-u wg standardów PSB spowodowała większą zauważalność firmy, która postrzegana jest jako solidny partner – posiadający duży wybór materiałów budowlanych w bardzo przystępnych cenach.
MATBUD działa na terenie województwa śląskiego. Na stałe zatrudnia 35 osób. Oferta firmy kierowana jest do firm wykonawczych (70%) oraz klientów indywidualnych (30%). Prowadzi handel materiałami w Gliwicach (centrala i oddział) w oparciu o magazyny (3700 m²), sklepy (2100 m²), wiaty (1700 m²) oraz place składowe (4700 m²), które usytuowane są na gruncie ponad 12 tys. m².

____________________________________________________

MARKET BUDOWLANY Grójec

Beata Lubawska i Katarzyna Ścisławska założyły firmę MARKET BUDOWLANY w Grójcu w 2003 r. Początkowo był to niewielki skład materiałów budowlanych. W 2005 r. dokupiona została działka pod hydraulikę, następnie wprowadzono ten asortyment. W 2009 r. firma kupiła działkę ok. 2 ha pod ewentualne centrum handlowe.
W 2005 r. MARKET BUDOWLANY przystąpił do Grupy PSB. Dzięki temu firma uzyskała możliwość zakupu materiałów budowlanych w lepszych cenach. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego, powiatu i gminy Grójec. Powiat grójecki liczy ok. 97 tys. ludności. MARKET BUDOWLANY na stałe zatrudnia 23 osoby. Oferta firmy kierowana jest do wykonawców budowlanych, którzy zapewniają firmie 70% przychodów, gdy klienci indywidualni 30%.
MARKET BUDOWLANY prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych w oparciu o magazyn (800 m²), sklep (400 m²) oraz plac składowy 18 800 m², które usytuowane są na gruncie o powierzchni 20 000 m². Dysponuje również samochodami ciężarowymi (5 szt), samochodami z HDSem (3 szt), samochodami osobowymi (1 szt.) oraz wózkami widłowymi (4 szt.).

Poprzedni

Trzech budrysów (ballada połczyńska)

Trzech budrysów (ballada połczyńska)
Następny
Zmiany cen materiałów budowlanych

Zmiany cen materiałów budowlanych