Grzejniki łazienkowe marki Radeco

październik 2011

Grzejniki łazienkowe mogą pełnić szereg funkcji użytkowych. W pierwszej kolejności mają ogrzać pomieszczenie. Mogą jednak być także funkcjonalnym elementem dekoracyjnym. Dodatkowo grzejniki łazienkowe mogą pełnić rolę suszarek do ręczników, wieszaków, a nawet ścianek działowych.

W łazienkach najczęściej instaluje się grzejniki rurkowe wykonane z rur stalowych lub miedzianych. Grzejniki miedziane mają nieco większą wydajność przy tych wymiarach co stalowe.
Podstawowym wykończeniem powierzchni popularnych drabinek jest farba proszkowa w kolorze białym, ale na życzenie klienta grzejniki RADECO mogą być pomalowane w dowolnym kolorze RAL lub jedną z nowoczesnych farb strukturalnych o bardzo ciekawej fakturze i szerokiej gamie kolorów. Tak szeroki zakres kolorów i faktur grzejnika daje bardzo duże możliwości dopasowania go do pozostałych elementów wykończenia łazienki.

Najbardziej w Polsce popularną formą grzejnika jest ciągle model z poziomymi kanałami w kształcie litery U – model PSB SUN. Jednak coraz większe uznanie wśród klientów znajduje kilkadziesiąt innych modeli grzejników RADECO pozwalających zaspokoić gust nawet wyjątkowo wymagających klientów. Najbardziej ekskluzywną grupę stanowią grzejniki chromowane i mosiądzowane a szczególnie stylizowany model Retro.
Dla klientów preferujących kamienne wykończenie łazienek zostały przygotowane modele grzejników w obudowie z naturalnych trawertynów, marmurów lub granitów.

Większość grzejników łazienkowych można dodatkowo wyposażyć w grzałkę elektryczną. Dzięki temu każdy staje się albo grzejnikiem elektrycznym albo
– jeśli stanowi element instalacji c.o.
– może być wykorzystywany także poza sezonem grzewczym, co jest, jak wiemy, szczególnie istotne w dość częste w naszym klimacie letnie, ale chłodne i wilgotne dni.

www.radeco.com.pl

Poprzedni

Wanny, brodziki, hydromasaż marki PMD Piramida

Wanny, brodziki, hydromasaż marki PMD Piramida
Następny
System Tweetop-floor dla ogrzewania i chłodzenia powierzchniowego

System Tweetop-floor dla ogrzewania i chłodzenia powierzchniowego