Nowy system zbiorników formowanych rotacyjnie - ACO dla ochrony środowiska

październik 2011

Świadomość tego, że odpady i nieczystości w żadnym przypadku nie mogą degradować środowiska naturalnego jest w naszym kraju coraz bardziej powszechna. W zakresie oczyszczania wód z groźnych substancji ropopochodnych i tłuszczu rozległą wiedzą i sprawdzonymi technologiami służy firma ACO, oferująca od lat na polskim rynku swoje wysokomarkowe separatory. Ważną zaletą urządzeń z serii LIPUMAX P i OLEOPATOR P jest także ich prosta obsługa i niepowtarzalna konstrukcja.

Nowa gama produktów wyróżnia się przede wszystkim nową formą zbiornika, wykonanego w technologii formowania rotacyjnego. Takie rozwiązanie zapewnia zbiornikom stabilność strukturalną gwarantowaną certyfikatami na okres 50 lat, zabezpiecza przed maksymalnym poziomem wód gruntowych do wysokości pokrywy, a dodatkowo dostępna jest w klasach obciążenia A, B lub D.

Seria separatorów tłuszczu Lipumax-P do zabudowy w gruncie to:
- Separatory tłuszczu w trzech stopniach rozbudowy, wyposażone w automatyczne programowanie i sterowanie, gwarantujące bezzapachowe opróżnianie i czyszczenie z hydromechanicznym czyszczeniem wysokociśnieniowym.
- Dla najwyższego stopnia rozbudowy separator LIPUMAX P-DA – opróżnianie separatora odbywa się przez złącze do bezpośredniego opróżniania DN 65 mm; czyszczenie za pomocą zintegrowanego wysokociśnieniowego urządzenia podłączonego do zaworu zimnej wody, urządzenie sterowane automatycznie; po zakończeniu opróżniania i czyszczenia separator jest napełniany automatycznie za pomocą urządzenia napełniającego, podłączonego do zaworu zimnej wody.

Seria separatorów substancji ropopochodnych Oleopator-P/Oleopass-P do zabudowy w gruncie
- OLEOPATOR P – ze zintegrowanym, wyjmowanym wkładem koalescencyjnym, wyposażony w automatyczne urządzenie zamykające z zaworem pływakowym oraz wersja separatora OLEOPASS P z obejściem hydraulicznym.

Pozostałe produkty ACO
Przydomowe oczyszczalnie ścieków, odwodnienia punktowe i liniowe, wpusty uliczne i mostowe, rury kielichowe ze stali nierdzewnej, przepompownie, okna do pomieszczeń niemieszkalnych, doświetlacze okien piwnicznych.

www.aco.pl

Poprzedni

Dobór nowoczesnych instalacji grzewczych - Kotły gazowe i ogrzewanie grzejnikowe

Dobór nowoczesnych instalacji grzewczych - Kotły gazowe i ogrzewanie grzejnikowe
Następny
Dom i ogród - najlepiej z firmą GAH

Dom i ogród - najlepiej z firmą GAH