Wanny, brodziki, hydromasaż marki PMD Piramida

październik 2011

PMD PIRAMIDA jest w 100% polską firmą, która działa na rynku od 1995 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu marka PMD PIRAMIDA to dziś przede wszystkim najwyższej jakości produkty, oryginalne wzornictwo, szeroki asortyment, komfort użytkowania oraz atrakcyjna cena.

Wanny

PMD PIRAMIDA proponuje wiele modeli wanien w wymiarach od 100 do 200 cm, spośród których nawet najbardziej wymagający klient wybierze wannę dokładnie odpowiadającą jego potrzebom. Linie VITAE oraz AMBITION obejmują wanny: prostokątne, narożne asymetryczne oraz narożne symetryczne. Dodatkowo klienci mają możliwość zamówienia wanny z jednym z sześciu oferowanych przez firmę systemów hydromasażu wodnego lub wodno-powietrznego. Najwyższą jakość produktów potwierdza 10-letnia gwarancja producenta.

Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące PMD PIRAMIDA to nie tylko szyk i elegancja stylu retro. Dzięki wyjątkowemu dostosowaniu do wygodnej i odprężającej kąpieli zapewniają każdemu najwyższy komfort użytkowania. Z kolei możliwość wyboru różnych akcesoriów oraz dowolnego koloru wanny (zgodnie z paletą RAL) gwarantuje sprostanie potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Brodziki

Seria brodzików PMD PIRAMIDA obejmuje brodziki kwadratowe i półokrągłe, zarówno głębokie z siedziskiem, jak i średnie oraz płytkie. Nowością są brodziki wpuszczane w posadzkę.

www.piramida-wanny.pl

Poprzedni

Nowy system konstrukcji w ofercie Knauf AMF

Nowy system konstrukcji w ofercie Knauf AMF
Następny
Grzejniki łazienkowe marki Radeco

Grzejniki łazienkowe marki Radeco