DecoColor. Segmentowa brama garażowa RenoMatic Light w nowej odsłonie

wrzesień 2016
HORMANN - Segmentowa brama garażowa RenoMatic light w nowej odsłonie
HORMANN - Segmentowa brama garażowa RenoMatic light w nowej odsłonie
Firma Hörmann
Bramy RenoMatic light o nowym wzorze powierzchni DecoColor, imitującym strukturę drewna, oferowane są w kolorze Golden Oak i Dark Oak.

Ładna

Nowa powierzchnia DecoColor bram RenoMatic light, która dobrze imituje strukturę, a także barwę złotego (Golden Oak) i ciemnego (Dark Oak) dębu jest bardzo trwała i odporna na działanie promieni UV. Kolory te nigdy nie blakną. Podobnie długo intensywność barwy zachowują bramy RenoMatic light o powierzchni Woodgrain w kolorze brązowym, antracytowym oraz białym.

Praktyczna

Estetyczna brama RenoMatic light bardzo dobrze sprawdza się w użytkowaniu. Zbudowana z dwuściennych ciepłych segmentów o grubości 42/20 mm gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną, dobrą stabilność oraz cichą pracę. Optymalną i trwałą ochronę zapewnia jej stopa ościeżnicy wykonana z tworzywa sztucznego. Skutecznie zapobiega ona uszkodzeniu bramy i chroni ją przed ewentualną korozją.
Brama RenoMatic light pasuje do każdego garażu, gdyż oferowana jest w 15. wymiarach, o szerokości od 2,375 do 5 m. Obsługiwana może być ręcznie lub automatycznie: dostępna jest bowiem opcjonalnie z uchwytem albo z napędem elektrycznym.

Brama RenoMatic light dostępna jest opcjonalnie z uchwytem albo z napędem ProLift.


Z napędem

W ramach specjalnej promocji Hörmann proponuje bramę RenoMatic light wyposażoną w napęd ProLift. Posiada on automatyczny układ zabezpieczający oraz wyjątkowo cichy mechanizm pasa zębatego. To napęd, który działa na bezpiecznej częstotliwości radiowej 433 MHz RC. W połączeniu z wszystkimi bramami garażowymi marki Hörmann został przebadany i certyfikowany zgodnie z normą europejską PN-EN 13241-1. Wyposażony jest w dwa eleganckie 2-kanałowe nadajniki z chromową zawieszką. 

www.hormann.pl

Poprzedni

Finnfoam XPS DRAIN – NOWA GENERACJA XPS do izolacji dachów odwróconych i fundamentów

Finnfoam XPS DRAIN – NOWA GENERACJA XPS do izolacji dachów odwróconych i fundamentów
Następny
ISOLAM-G – płyta lamelowa gruntowana

ISOLAM-G – płyta lamelowa gruntowana