Kompleksowe rozwiązanie firmy SKIL – Combisaw 4600AA

wrzesień 2016
SKIL
Kompleksowe rozwiązanie firmy SKIL – Combisaw 4600AA

Skil Combisaw 4600AA to wyjątkowe narzędzie 2 w 1 łączące wszechstronność zastosowań z unikalnym wzornictwem. Skil Combisaw 4600AA to unikalne połączenie dwóch urządzeń: piły szablastej oraz wyrzynarki. Połączenie tych dwóch popularnych narzędzi do cięcia daje użytkownikowi kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające wykonanie różnorodnych prac związanych z cięciem w domu i wokół niego, takich jak cięcie rur, belek, gałęzi, przycinka drzew i krzewów, wykonywanie wycięć oraz wielu innych prac. Combisaw jest niezwykle wygodna w użyciu – wystarczy jedno kliknięcie, aby przesunąć rękojeść z pozycji piły szablastej do pozycji wyrzynarki. Przycisk blokady i duży włącznik obsługiwany dwoma palcami, a także niska waga i kompaktowa konstrukcja narzędzia, gwarantują maksymalną wygodę użytkowania, a wbudowany wentylator zapewnia dobrą widoczność linii cięcia.

Ponadto, piła wyposażona jest w 3-metrowy przewód zasilający, który daje możliwość swobodnego poruszania się w czasie wykonywania pracy. 3 brzeszczoty dołączone do modelu 4600AA – do drewna, do cięcia wzdłuż krzywej oraz do przycinania gałęzi – można pomieścić w unikalnym, zintegrowanym magazynku, dzięki czemu są one zawsze w zasięgu ręki.

Przyjazne użytkownikom wzornictwo, funkcjonalność oraz wyjątkowy design piły Skil Combisaw zostały docenione nie tylko przez użytkowników, ale również przez światowych ekspertów. Model 4600AA otrzymał nagrodę prestiżowego konkursu iF Design Award 2016 – jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa przemysłowego na świecie.

www.skileurope.com/pl

Poprzedni

System montażu Chicago Metallic T24 CLICK 2890

System montażu Chicago Metallic T24 CLICK 2890
Następny
Dekoracyjne bezspoinowe elementy łupane

Dekoracyjne bezspoinowe elementy łupane