Nowości rynkowe Sika

wrzesień 2016
NOWOŚCI RYNKOWE SIKA

Firma Sika proponuje nowe produkty z rodziny Sikaflex® – znanej i obecnej od wielu lat na polskim rynku linii klejów i uszczelniaczy. Ciesząca się zaufaniem i wysoką jakością seria Sikaflex® zostaje uzupełniona o całkowicie transparentny klej i uszczelniacz – Sikaflex® Crystal Clear oraz mocny klej o wysokiej przyczepności Sikaflex® High Tack.

Sikaflex® Crystal Clear
Sikaflex® High Tack
Sikaflex®-11FC+

Sika wprowadziła nowy kolor grafitowy dla najpopularniejszego produktu Sikaflex®-11FC+ przeznaczonego do uszczelniania i klejenia. Na podstawie wielu opinii uznanych architektów i wykonawców Sikaflex®-11FC+ kolor grafitowy doskonale uzupełnił ofertę przy zastosowaniu do dachów, rynien, obróbek blacharskich, balkonów i tarasów, parapetów czy balustrad.

Sikaflex®-11FC+ jest od lat z powodzeniem stosowany do uniwersalnego klejenia w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni m.in. do parapetów, progów, stopni, listew przyściennych, płyt ochronnych i okładzinowych, elementów prefabrykowanych. 
Stosuje się go także do wypełniania i uszczelniania pionowych i poziomych szczelin, izolacji akustycznej przejścia rur, uszczelniania między przegrodami, uszczelniania połączeń elementów metalowych i drewnianych. Obecnie dostępne barwy to: biała, szara, brązowa, jasno-brązowy, czarna, beżowa, grafitowa.  

www.sika.pl

Poprzedni

Jesień 2016 z LAHTI PRO

Jesień 2016 z LAHTI PRO
Następny
Nowy zawór DURAVALVE – gwarancja najwyższej wydajności

Nowy zawór DURAVALVE – gwarancja najwyższej wydajności