Zestawy wannowe McAlpine

wrzesień 2016
MC ALPINE
Zestawy wannowe McAlpine

Firma McAlpine powstała w pierwszych latach XX wieku w Glasgow w Szkocji. Od ponad 100 lat wdraża nowe rozwiązania jednocześnie dbając o najwyższą jakość produktów. Asortyment McAlpine trafia na rynek hurtowy, detaliczny (do salonów), a także do producentów pod własnymi markami. Oferta wyrobów McAlpine, obejmuje takie grupy produktów jak: syfony umywalkowe, zlewozmywakowe, akcesoria do umywalek i zlewozmywaków, syfony bidetowe i pisuarowe. Ponadto firma proponuje szeroki asortyment syfonów wannowych, brodzikowych, podłączeń do WC oraz oferuje dozowniki płynów, syfony pralkowe, zawory napowietrzające, wpusty podłogowe, złączki montażowe.

Zestaw wannowy auto matyczny McSlim MP31SSF -CBR

Zestaw wannowy (automatyczny) z serii McSlim z pokrętłem okrągłym wykonanym z chromowanego mosiądzu. Odejście 40/50 mm. Syfon oferuje możliwość wyczyszczenia przez boczną rewizję. Korek jest okrągły wykonany z mosiądzu pokrytego chromem. Zestaw jest również dostępny w wersji metrowej: MC31SSF-CBR-1M.

Zestaw wannowy auto matyczny McSlim MP31SSF -CBSQ

Zestaw wannowy (automatyczny) z serii McSlim z pokrętłem kwadratowym wykonanym z chromowanego mosiądzu. Odejście 40/50 mm. Syfon oferuje możliwość wyczyszczenia przez boczną rewizję. Korek jest kwadratowy wykonany z mosiądzu pokrytego chromem. Zestaw jest również dostępny w wersji metrowej: MP31SSF-CBSQ-1M.

Poprzedni

IMPREFARB - Profesjonalny system ociepleń

IMPREFARB - Profesjonalny system ociepleń
Następny
System montażu Chicago Metallic T24 CLICK 2890

System montażu Chicago Metallic T24 CLICK 2890