Metalizowane pustaki szklane - nowa kolekcja w ofercie ClaroGlass

grudzień 2011

Dzięki metalicznym krawędziom uzyskujemy niezwykły efekt wizualny – ściana zbudowana z pustaków metalizowanych jest bardziej błyszcząca, wykonana jakby w całości ze szkła. Dzieje się tak dlatego, ponieważ boki pustaków pokryte są powłoką lustrzaną odbijającą światło. Pustak szklany uzyskuje wówczas piękny szlachetny odcień srebrnej połyskującej barwy.

Produkt ten polecany jest do budowy różnego typu konstrukcji wewnętrznych oraz zewnętrznych, takich jak ściany działowe, zabudowa otworów okiennych, kabiny prysznicowe i inne. Ze względu na wysokie walory estetyczne oraz zwiększoną połyskliwość polecamy go szczególnie w miejscach reprezentatywnych, takich jak ściany działowe w salonach, holach, salach konferencyjnych i innych.
Pustaki szklane są materiałem budowlanym służącym do zabudowy otworów okiennych oraz budowy różnego rodzaju konstrukcji wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Dostępne są w bogatej ofercie wzorów, kolorów i w kilku wymiarach. Montaż konstrukcji można przeprowadzić kilkoma sposobami: w sposób tradycyjny, czyli przy użyciu zaprawy montażowej i krzyżyków dystansowych; przy użyciu systemu Lux-Prof, ułatwiającego znacznie montaż tradycyjny oraz przy zastosowaniu systemu BlockLock – nie wymagającego zaprawy i zbrojenia. Więcej o montażu oraz przykładach zastosowań na stronie internetowej producenta

www.vitrosilicon.com.pl

Poprzedni

Prawdopodobnie najlżejszy system elewacji klinkierowej na świecie!

Prawdopodobnie najlżejszy system elewacji klinkierowej na świecie!
Następny
Ściany działowe wg standardów Knauf Insulation

Ściany działowe wg standardów Knauf Insulation