Nowości 2011 - Hydroizolacje

grudzień 2011

quick-mix

-- System hydroizolacji quick-mix (tuzw) przeznaczony jest do wykonywania przeciwwilgociowych oraz przeciwwodnych powłok izolacyjnych budynków i budowli. Za pomocą materiałów wchodzących w skład systemu można wykonywać izolacje fundamentów, ścian piwnicznych, stropów nad garażami podziemnymi oraz balkonów jak również izolacje podposadzkowe w piwnicach. W skład systemu wchodzą: BAT Cienkowarstwowa powłoka uszczelniająca, BD 2K Bitumiczna powłoka uszczelniająca, BFB Taśma uszczelniająca do bitumów.

Preparat BAT po rozcieńczeniu wodą służy do gruntowania podłoży. BAT bez rozcieńczania wodą służy do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych również podziemnych części obiektów mostowych oraz tuneli. BD 2K używany jest do wykonywania grubowarstwowych, trwale elastycznych przeciwwodnych powłok izolacyjnych. System wzbogacono o specjalne taśmy BFB przeznaczone do wklejania w powłoki bitumiczne w miejscach wymagających  doszczelniania np.: szczelinydylatacyjne.
Materiały wchodzące w skład systemu są przyjazne środowisku, trwale elastyczne, nie zawierają rozpuszczalników, umożliwiają szybkie zasypywanie wykopów, mogą być aplikowane ręcznie i maszynowo.

Poprzedni

Nowości 2011 - Materiały izolacji termiczneji do systemów ociepleń

Nowości 2011 - Materiały izolacji termiczneji do systemów ociepleń
Następny
Nowości 2011 - Ściany działowe i sufity

Nowości 2011 - Ściany działowe i sufity